ZABUDOWY BALKONÓW

SYSTEMY BEZRAMOWE

Bezramowe zabudowy balkonów są nowoczesnymi systemami opartymi na zabudowie z aluminium oraz szkła hartowanego.

Bezramowy system osłony balkonu pozwala na takie ułożenie okien, iż tworzą one zupełnie niewidoczne i jednolite płaszczyzny – elewacje balkonowe. Natomiast w ciepłe i słoneczne dni umożliwia złożenie wszystkich szklanych paneli w jeden pakiet, ułatwiając tym samym swobodny przepływ powietrza.

System przesuwny bezramowy cieszy się stale rosnącym powodzeniem. Ze względu na swoją konstrukcję stosowany jest jako sezonowa zabudowa i osłona przed wiatrem lub deszczem. Skutecznie ochrania przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, pozostawiając konstrukcji jej otwarty charakter. Bez najmniejszego problemu mogą Państwo w dalszym ciągu cieszyć się urodą otaczającego nas ogrodu. System bezramowy daje nam poczucie stałego kontaktu z naturą.

SYSTEMY RAMOWE

Ramowa zabudowa balkony jest systemem przesuwnym. Okna przesuwne wykonane są z profili aluminiowych dzięki którym mamy możliwość zastosowania różnych szyb. Ramowe zabudowy balkonów dobrze zabezpieczają przed deszczem o wiatrem.

Okna przesuwają się w obie strony a dzięki zastosowaniu specjalnych nierdzewnych łożysk czynność ta jest niezwykle łatwa. Specjalne samozamykacze sprawiają iż żadne z okien nie otworzy się samoczynnie pod wpływem wiatru czy też za sprawą osób niepowołanych z zewnątrz. Jest to również dodatkowe zabezpieczenie w momencie kiedy z balkonu korzystają dzieci,

Dzięki zabudowie balkonu naszymi systemami zyskają państwo dodatkowa przestrzeń którą możemy wykorzystać w dowolny sposób.

Nasza ramowa zabudowa balkonu posiada Krajową Ocenę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej KOT

PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA

FORMULARZ KONTAKTOWY